Wings of Destiny
Για τους νέους χρήστες:
Για να δείτε την δουλειά μας θα πρέπει να είσαστε μέλη. Για να γίνετε μέλη πατήστε register.
Όταν κάνετε νέο account πρέπει να το ενεργοποιήσετε από το μήνυμα που έρχεται στο e-mail σας αλλιώς δεν ισχύει το account σας!
Wings of Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sailor moon indepentent short movie

+13
haruka-cheng
Usako
Neo-RedRanger
King Syaoran
alexia6272
Aeral
KouSeiya
johnangel
Moonbright
ange-chan1993
makotosan
robinofonepiece2
marianthie
17 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

sailor moon indepentent short movie Empty sailor moon indepentent short movie

Post by marianthie Thu Dec 01, 2011 2:25 pm

Γινετε τις τρελης με την ταινια μικρου μικους της σειλορ μουν στο you tube και ηθελα να το σχολιασουμε λιγο!!ΤΑ προτα 10 λεπτα ειναι τα καλητερα και πολυ ωραια μουσικη !!μετα το χασανε στην αρχη εισαι σηγουρος οτι παρακολουθεις σειλορ μουν μετα οτι παρακολουθεις αμερικανακια στο σχολειο πιστευω οτι η σκηνες με την μπανη και την ναρου ειναι οι πιο χαλια ο μελβιν τα σπαει η προταγωνιστρια μου αρεσε σαν σερενιτη σαν μπανη πρεπει να δουλεψη περισσοτερο.με το νορμαλ ηφος χανεις την αισθηση της ταινιας!!η λουνα δεν μου αρεσε και νομιζω λαθος που στην σκηνη με το τερας εβαλαν αιματα σειλορ μουν ειναι οχι θριλερ!!!
marianthie
marianthie
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 972
Age : 36
Location : metamorphosy
Registration date : 2011-02-24

https://www.youtube.com/user/marianthie100no2?feature=guide

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by robinofonepiece2 Thu Dec 01, 2011 2:44 pm

Xalia einai... To crown mporouse nanai pio skoteino na min fainetai tpt an i8elan na glitosoun reuma, k epitelous oxi allo pseutiko malli k faki epafis pou kanoun bam... An dn boroun na broun mia Fusiki Xanthia galanomata me makri malli na tis sto ftiaksoun k gluko proswpo k fwni s'oli tin ameriki,as min asxolountai katholou...Ti diafimisi tou ipod dn tin sxoliazw.
robinofonepiece2
robinofonepiece2
Moonlight Knight
Moonlight Knight

Number of posts : 132
Age : 34
Registration date : 2009-01-26

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by makotosan Thu Dec 01, 2011 3:36 pm

Εμένα πάντως μου άρεσε πολύ!
makotosan
makotosan
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 237
Age : 27
Registration date : 2010-07-04

https://www.youtube.com/user/TheJohndracula?feature=mhee

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by ange-chan1993 Thu Dec 01, 2011 4:42 pm

makotosan wrote:Εμένα πάντως μου άρεσε πολύ!

k emena m aresai!!!!! htan kati to diaforetiko kai san 1o epeisodio 8a marese na to dw etsi sto anime , me ayth thn plokh dld Princess Serenity Prince Endymion sailormoon tuxedo kamen
ange-chan1993
ange-chan1993
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 544
Age : 30
Location : psara
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/user/TsukinoPrincess1993

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Moonbright Thu Dec 01, 2011 6:33 pm

polu kalo mou arese polu
Moonbright
Moonbright
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 655
Age : 34
Location : Περιστερι
Registration date : 2011-11-21

https://www.youtube.com/user/MyFwteini?feature=guide

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by johnangel Thu Dec 01, 2011 7:14 pm

Εφόσον το hollywood δεν οργάνωσε μία ταινία* όπου επαγγελματίες θα αναλάβουν ένα σωστό Cast και σωστά effects, θα πρέπει να βλέπουμε τέτοιες προσπάθειες με μια πιο συμπαθητική ματιά. Είναι μία πολύ όμορφη κίνηση από fans! Μακάρι να συνεχίσουν και να δούμε όλες τις Senshi. Ο κακός μου φάνηκε σταλμένος από Allen και Ann πιο πολύ, παρά από Beryl ^_^
Στο twitter τους δήλωσαν πως είχαν πάνω από 8000 views σε μία μέρα, αλλά εγώ τώρα βλέπω 11856 προβολές!

(* δεν ξέρω ποιος δεν δίνει άδεια, αλλά πιστεύω πως Sailor Moon και Thundercats θα ήθελαν πολλοί fan να τους δουν σε live action movie...)
(Εδώ θα βρείτε μία άλλη προσπάθεια από ποιο "καθημερινές" φάτσες που κάνουν κάτι παρόμοιο, αλλά όπως και εδώ, λείπει το χρήμα...)
johnangel
johnangel
Venus Knight Guardian
Venus Knight Guardian

Number of posts : 125
Age : 39
Location : Thessaloniki
Registration date : 2009-12-30

https://www.youtube.com/user/johnnSaturn

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by KouSeiya Thu Dec 01, 2011 7:51 pm

marianthie wrote:Γινετε τις τρελης με την ταινια μικρου μικους της σειλορ μουν στο you tube και ηθελα να το σχολιασουμε λιγο!!https://www.youtube.com/watch?v=Nrp6O9npR_c&feature=feedu ΤΑ προτα 10 λεπτα ειναι τα καλητερα και πολυ ωραια μουσικη !!μετα το χασανε στην αρχη εισαι σηγουρος οτι παρακολουθεις σειλορ μουν μετα οτι παρακολουθεις αμερικανακια στο σχολειο πιστευω οτι η σκηνες με την μπανη και την ναρου ειναι οι πιο χαλια ο μελβιν τα σπαει η προταγωνιστρια μου αρεσε σαν σερενιτη σαν μπανη πρεπει να δουλεψη περισσοτερο.με το νορμαλ ηφος χανεις την αισθηση της ταινιας!!η λουνα δεν μου αρεσε και νομιζω λαθος που στην σκηνη με το τερας εβαλαν αιματα σειλορ μουν ειναι οχι θριλερ!!!

robinofonepiece2 wrote:Xalia einai... To crown mporouse nanai pio skoteino na min fainetai tpt an i8elan na glitosoun reuma, k epitelous oxi allo pseutiko malli k faki epafis pou kanoun bam... An dn boroun na broun mia Fusiki Xanthia galanomata me makri malli na tis sto ftiaksoun k gluko proswpo k fwni s'oli tin ameriki,as min asxolountai katholou...Ti diafimisi tou ipod dn tin sxoliazw.

Ημουν απο τους πρωτους που ειδαν το βιντεο, μιας και η ταινια αποτελει δημιουργια δυο πολυ αγαπημενων μου ατομων, της KrisRix και του Roll002.
Οσοι παρακολουθησαν την σειρα-παρωδια με το ονομα Sailor moon abridged, η Kris κανει την Μπερυλ, την Αμη, την Μολλυ και την Ρει και ο Roll τον Μελβιν, τον Jadeite και ολους τους αργοτερα πεθαμενους.
Δεν τους γνωριζω προσωπικα, αλλα αυτοι οι δυο ηταν που ειχαν την ιδεα της ταινιας. Συνεργαζονται εδω και καιρο με μια παιδικη φιλη του Roll, η οποια ειναι εξελισσομενη σκηνοθετης / επεξεργαστης. Παρακολουθουσα καιρο την εξελιξη των πραγματων οσον αφορα την ταινια.

Στο θεμα μας:
Ναι, οι πρωτες σκηνες ειναι οι πιο ωραιες. Τελεια μουσικη και παιξιμο απο τους ηθοποιους, πολυ ωραια εφε ηχου και εικονας και ονειρικη ατμοσφαιρα.

Σημειωνω: Οι περισσοτεροι συντελεστες ειναι ερασιτεχνες ηθοποιοι

Για τις επομενες σκηνες (του παροντος) οκ, η μπανυ δεν ηταν τοσο καλη, αλλα ειναι η πρωτη δουλεια της κοπελας σαν ηθοποιος, το κανει αφιλοκερδως και ειναι λογικο να θελει δουλεια. Σκεφτειτε ομως. Το κλαμα ειναι κατι που βγαινει πολυ ευκολα σε καποιους σε σχεση με την κανονικη συμπεριφορα. Ειναι πολυ δυσκολο να αγνοησεις την καμερα και χρειαζεται πολυ εξασκηση για να τα καταφερεις.

Οσο για την Ναρου και τον Μελβιν, τα παιδια ειναι η Κρις και ο Ρολλ. Δεν ειναι καν ηθοποιοι, επομενως και εκει μπορουν να γινουν καποια λαθη. Θεωρω επισης οτι ο ρολος του Μελβιν ηταν πολυ μικρος σε σχεση με αυτον της Ναρου για να τον συγκρινουμε.

Και τελος, το αιμα και το σκοταδι. Ειχαν αναφερει πολλες φορες οτι θα προσπαθησουν να πλησιασουν κοντα στην ατμοσφαιρα του μανγκα. Το μανγκα ειναι πολυ πιο βιαιο και πολυ πιο σκοτεινο σε σχεση με το ανιμε. Θυμαμαι που ειχα δει μια σκηνη που ο μαμορου ειναι μισολιωμενος μπροστα στην μπανυ (ναι! και με λεπτομεριες!) και μου ειχε κοπει η χολη. και η Νεχελενια ειχε λιωσει ζωτανη απο την επιθεση της Σειλορ Μουν. Σειλορ Μουν δεν σημαινει ντε και καλα παιδικο.

Οσο για το σκοταδι του Κροουν και το ψευτικο μαλλι και τους φακους επαφης...Ελα τωρα που κολλας σε τετοια. Ειναι low budget ταινια απο οπαδους της διπλανης πορτας, οχι της κορης του θειου του ανιψιου του εγγονου του ιδιοκτητη του χολλιγουντ.

Αν αναρωτιεστε γιατι γινεται τοσος χαμος ειναι γιατι ειναι το πρωτο ολοκληρωμενο live action προτζεκτ που βγαινει στην φορα και δεν ειναι προχειροφτιαγμενο.

Και σαν μια τελευταια σημειωση, τα παιδια ειχαν πει απο την αρχη:"Θα προσπαθησουμε να μεταφερουμε την ιστορια της Σειλορ Μουν σε μια πιο συγχρονη εκδοχη."
Θεωρω οτι κατι τετοιο το καταφεραν

Αυτη ειναι η γνωμη μου και αν δεν σας αρεσει δεν σας αρεσει


Last edited by KouSeiya on Thu Dec 01, 2011 9:09 pm; edited 2 times in total
KouSeiya
KouSeiya
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 242
Age : 31
Registration date : 2009-01-23

https://www.youtube.com/user/FinalFantasyDream14

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by makotosan Thu Dec 01, 2011 8:21 pm

Συμφωνώ απόλυτα!
makotosan
makotosan
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 237
Age : 27
Registration date : 2010-07-04

https://www.youtube.com/user/TheJohndracula?feature=mhee

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Aeral Thu Dec 01, 2011 11:11 pm

Την είδα την ταινία εντελώς τυχαία! Είχα πέσει πάνω στο τρέιλερ πριν καμια βδομάδα. Δεν θα πω οτι ηταν οτι καλυτερο εχω δει, αλλά λαμβάνοντας υπόψην τα χρήματα, τον προσωπικό χρόνο των παιδιών αλλά και την απειρία τους, το αποτέλεσμα πιστεύω ήταν το βέλτιστο δυνατό και τους δικαίωσε. Εμείς σαν φαν νομίζω πρέπει να στηρίζουμε τις προσπάθειες όλων όσων δεν εμαυρώνουν την σειρά και αυτή είναι μία εξ αυτών Smile

Aeral
Active Member
Active Member

Number of posts : 70
Registration date : 2011-11-19

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by alexia6272 Fri Dec 02, 2011 12:38 am

wraio htan to videaki.
alexia6272
alexia6272
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 470
Registration date : 2011-11-10

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by King Syaoran Fri Dec 02, 2011 12:48 am

Και μόνο το ότι ήταν καλύτερο από τη live-action αυτο τα λέει όλα.
Αλλά γιατί η Σερένιτη ξανθιά; Γιατί ο Μασκοφόρος με ρουμπίνι μάσκα σαν το μάνγκα; Και το κυριότερo: Γιατί η Μπάνη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΤΣΙΔΕΣ;
Καλά ε, η Ναρού με αυτή τηνμύτη μπορεί να τσιμπίσει κεφτέδες. Ωραίο χτένισμα πάντως. Ο Μαμόρου παίζει καλύτερα από όλους τους άλλους εκεί.
King Syaoran
King Syaoran
Admin
Admin

Number of posts : 1244
Age : 37
Location : Ελλάδα,Κοζάνη
Registration date : 2008-12-14

http://www.sailormoon.gr

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Neo-RedRanger Fri Dec 02, 2011 1:20 am

Οτιδήποτε είναι καλύτερο από το Live
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 950
Age : 38
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/TheNeoRedRanger

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Επισκέπτης Wed May 16, 2012 12:16 am

marianthie wrote:Γινετε τις τρελης με την ταινια μικρου μικους της σειλορ μουν στο you tube και ηθελα να το σχολιασουμε λιγο!!ΤΑ προτα 10 λεπτα ειναι τα καλητερα και πολυ ωραια μουσικη !!μετα το χασανε στην αρχη εισαι σηγουρος οτι παρακολουθεις σειλορ μουν μετα οτι παρακολουθεις αμερικανακια στο σχολειο πιστευω οτι η σκηνες με την μπανη και την ναρου ειναι οι πιο χαλια ο μελβιν τα σπαει η προταγωνιστρια μου αρεσε σαν σερενιτη σαν μπανη πρεπει να δουλεψη περισσοτερο.με το νορμαλ ηφος χανεις την αισθηση της ταινιας!!η λουνα δεν μου αρεσε και νομιζω λαθος που στην σκηνη με το τερας εβαλαν αιματα σειλορ μουν ειναι οχι θριλερ!!!

οταν το ειχα δει προσπαθουσα να καταλαβω αν ηταν παρωδια ή οχι..

Χάλια!!!

Επισκέπτης
Guest


Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Usako Wed May 16, 2012 4:15 pm

Κι εμενα μου αρεσε. Ακριβως για τους λογους που αναφερθηκαν πρωτυτερα. Το θεωρησα πολυ καλη προσπαθεια και ναι, μου αρεσε και η περουκα και οι φακοι επαφης sailor moon indepentent short movie 253468018 Η πρωτη σκηνη ειναι η αγαπημενη μου απ ολο το βιντεο.
Ο Μελβιν μαρεσε παραπολυ επισης. Τελικα ομως ειναι ολοκληρη ταινια η short film?
Usako
Usako
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 319
Age : 33
Location : Thessaloniki
Registration date : 2009-03-14

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by marianthie Mon Oct 15, 2012 3:17 am

μια καινουργια ταινια φανμειντ που μου αρεσε πολυ και ειναι μεγαλης διαρκης θα εχει και δευτερο μερος τα παιδια εκαναν πολυ καλη δουλεια https://www.youtube.com/watch?v=P3_C6224tRQ&feature=youtu.be
marianthie
marianthie
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 972
Age : 36
Location : metamorphosy
Registration date : 2011-02-24

https://www.youtube.com/user/marianthie100no2?feature=guide

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Usako Mon Oct 15, 2012 8:03 pm

του εριξα μια πολυυυυυ γρηγορη ματια αλλα δε με ενθουσιασε :/
για πιο ολοκληρομενη αποψη πρεπει να το δω απο την αρχη ομως. Μ'αρεσε ομως που υπαρχουν Ασιατες στο cast!
Usako
Usako
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 319
Age : 33
Location : Thessaloniki
Registration date : 2009-03-14

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by haruka-cheng Tue Oct 16, 2012 6:06 pm

η μικρού μήκους μου άρεσε αρκετα! είναι λίγο ''αμερικανια'' αλλά τι να κάνουμε... για τα μαλλια - φακους κλπ... ουδεν σχολιο :/
καλα η ναρου έδωσε ρέστα και μου άρεσαν και οι σκηνες σερενιτη - εντιμιον! <3 Prince Endymion Princess Serenity
marianthie wrote:μια καινουργια ταινια φανμειντ που μου αρεσε πολυ και ειναι μεγαλης διαρκης θα εχει και δευτερο μερος τα παιδια εκαναν πολυ καλη δουλεια https://www.youtube.com/watch?v=P3_C6224tRQ&feature=youtu.be
Απο το λίγο που πρόλαβα να δω... δεν τρελάθηκα... με εκνευρισαν και οι ρεη, μινα και αμη...! συμφωνώ με την usako για τους ασιάτες, ήταν ενδιαφέρον!
θα το δω κι ολόκληρο κάποια στιγμη...
haruka-cheng
haruka-cheng
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 406
Age : 30
Location : thessalonikh
Registration date : 2012-08-20

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by marianthie Tue Oct 16, 2012 6:22 pm

Το cast δεν ειναι ηθοποιοι γιαυτο δεν περιμενα τελια ερμηνια και αφου εχει πολυ χαμηλο badget ...παρολαυτα αν την δειτε ολοκληρη εχει παρα πολυ ωραια εφε και τα σκηνικα οπως η σκηνη και η πιστα του dead moon circus και το μπαρ που εφτιαξαν για το αμαζον τριον και ο πηγασος ηταν υπερβολικα καλο για φαν μειντ ταινια!Μια φανμειντ ταινια δεν την κρινουμε ποτε σαν ταινια με badget hollywοod και επαγγελματιες αλλα σαν μια ταινια που την εφτιαξαν απλοι φανς με πολυ λιγα χρηματα και γνωση στο αντικειμενο sailor mercury
marianthie
marianthie
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 972
Age : 36
Location : metamorphosy
Registration date : 2011-02-24

https://www.youtube.com/user/marianthie100no2?feature=guide

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Neo-RedRanger Tue Oct 16, 2012 6:27 pm

Ας μην είμαστε αχάριστοι έκαναν ότι καλύτερο μπορούσαν
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 950
Age : 38
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/TheNeoRedRanger

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by marianthie Tue Nov 06, 2012 7:08 pm

αλλη μια φανμειντ ταινια που εχει καποια δυνατα σημια και αλλα που ειναι απλα για κλαματα!!
αξιζει να το δειτε
+ για τις μεταμορφωσης και τις επιθεσεις που ειναι οτι καλητερο εχω δει ακομα και απο την επισημη λαιβ αξιον σειρα τις ιαπωνιας
+για τα σαουντρακ
+για το σκηνικο του σκοτεινου βασιλιου
+για την λουνα που ειναι πραγματικη γατα οχι κουκλα και ψηφιακα λιγο αδυυνατισμα ηθελε μονο!! sailor moon indepentent short movie 259405488
-για τους ηθοποιους του σκοτεινου βασιλιου κανενα κοστουμι περισσοτερο μου εκαναν για τον μπαμπι τον σουβλατζι μου!! sailor moon indepentent short movie 259405488
-για το σεναριο ειναι αχταρμας απο τα πρωτα επεισοδια με λαθος κακο και μπερδεμενη σειρα γεγονοτων!

marianthie
marianthie
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 972
Age : 36
Location : metamorphosy
Registration date : 2011-02-24

https://www.youtube.com/user/marianthie100no2?feature=guide

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Skream Tue Nov 06, 2012 7:46 pm

καλες ειναι οι περισσοτερες fan made movies Δειχνουν πως υπαρχουν ανθρωποι που ακομα ασχολουνται με αυτο το ανιμε και ειναι σαν να λενε πως αυτο που θα βγει το 2013 πρεπει να ειναι κατι αναλογο του πρωτου ανιμε σε απηχηση
Skream
Skream
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 982
Age : 38
Registration date : 2010-12-14

https://www.youtube.com/user/theodoris04?feature=mhee

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Usako Tue Nov 06, 2012 8:21 pm

χμμμ, εχω αναμικτες κριτικες. Μερικα σημεια μου αρεσαν αρκετα και αλλα καθολου. Ωστοσο καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι να γυριστει μια τετοια ταινια και ειδικα χωρις πολλα χρηματα οποτε η προσπαθεια και μονο δινει ποντους.
Η απορια μου ειναι "γιατι spice girls" ? sailor moon indepentent short movie 253468018 αναφορα στην δεκαετια του '90? και μου εκανε εντυπωση το "bad wolf" που ειναι ξεκαθαρη αναφορα στο Dr. Who yupii!
Usako
Usako
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 319
Age : 33
Location : Thessaloniki
Registration date : 2009-03-14

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Luna Tue Nov 06, 2012 8:57 pm

χαχαχα! Καλά το πάλεψαν με την μεταμόρφωση sailor moon indepentent short movie 253468018 Πολλή λάμψη όμως.. Και πρωταγωνίστρια ψιλό χάλια sailor moon indepentent short movie 259405488
Luna
Luna
Silver Goddess
Silver Goddess

Number of posts : 1184
Age : 38
Location : Salonica
Registration date : 2011-07-31

https://www.youtube.com/user/LunaWoD

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by haruka-cheng Thu Nov 08, 2012 1:06 pm

χαχαχα όλα τα σχολια ειναι to the point... ειχε καποια σημεια π surprise .... και πέθενες στο γέλια αλλα σχετικα με άλλα live action ειχε πολύ κλες μεταμορφώσεις και επιθέσεις! sailor moon tran 2
μ άρεσε και π η μανα της ουσαγγι ηταν ξανθια... το ερμο το dna ειχε παθει με τοσα κουλά χρωματα... sailor moon indepentent short movie 253468018
haruka-cheng
haruka-cheng
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 406
Age : 30
Location : thessalonikh
Registration date : 2012-08-20

Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Guest Fri Aug 23, 2013 5:04 pm

kalh alla elipis prospathia ontos einai kapos iperbolika pseuthka ola

Guest
Guest


Back to top Go down

sailor moon indepentent short movie Empty Re: sailor moon indepentent short movie

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum