Wings of Destiny
Για τους νέους χρήστες:
Για να δείτε την δουλειά μας θα πρέπει να είσαστε μέλη. Για να γίνετε μέλη πατήστε register.
Όταν κάνετε νέο account πρέπει να το ενεργοποιήσετε από το μήνυμα που έρχεται στο e-mail σας αλλιώς δεν ισχύει το account σας!
Wings of Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ας συστηθούμε λοιπόν

+22
Rania
Skream
Red&Blue
Faldaina
kondats
VampGiousti
Queen Nehelenia
kawaii Venus
haruka-cheng
ILoveHana
Mamoru-chan
Luna
Rorouli
Adis
lapo
Moonbright
makotosan
marianthie
Neo-RedRanger
King Syaoran
ange-chan1993
spartankid
26 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by spartankid Mon Dec 12, 2011 12:23 am

Σε αυτό το topic μπορούμε να λέμε δύο λόγια για τον εαυτό μας ώστε να γνωριστούμε καλύτερα!
Κάνω την αρχή λοιπόν είμαι ο Κώστας 20 χρονών από την Σπάρτη, είμαι χρόνια fan των anime και μέχρι πρότινος θανατικός πολέμιος της Sailor Moon αλλά έχοντας δεχτεί εκατοντάδες βιντεάκια από μια δεσποινίς (ονόματα δεν λέμε ξέρει αυτή) είπα να της δώσω μια ευκαιρία και από τι βλέπω πάει καλά μέχρι τώρα. Smile Αρκετά περιαυτολόγησα σειρά σας Very Happy


Last edited by spartankid on Fri Oct 14, 2022 3:21 pm; edited 1 time in total
spartankid
spartankid
Newcomer
Newcomer

Number of posts : 17
Age : 32
Location : Sparti
Registration date : 2009-09-25

https://www.youtube.com/user/XspartankidX

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by ange-chan1993 Mon Dec 12, 2011 12:34 am

Konichi wa mina ^^ , atashi wa Aggeliki desu XD (Xexe iapwnikh trela XD).
Geia se olous ^^ eimai h aggelikh eimai 18 Xronwn kai eimai apo ta Psara (vorioanatoliko aigaio XD) ,eimai sto 1o etos ths ais8htikhs sta IEK AKMH , einai kati pou mu aresei polu!!!! .Eimai fanatikh twn anime edw kai 6 xronia!!!
exw latria me thn Sailor Moon apo 5 xronwn XD eixa polla xronia na thn dw mexri prin 6 xronia opou tuxaia evlepa Puca me mai fili m ospou 3afnika metamorfo8hke se sailor moon!!!XD tote ta 8umi8hka ola , arxisa na psaxnw sto internet kai etsi mphka 3ana ston magiko kosmo ths Sailor Moon pou toso agapaw apo mikro koritsaki!!!.
Exw episis na pw ena terastio euxaristw sta paidia tou WOD gia auto to katapliktiko sait kai thn uperoxh douleia toys , pou mas dinei thn eukairia na 3anadoume olh thn Seira metaglotismenh pou agaphsame tote apo ton ANT1 h to Star!!!! Very Happy Very Happy
Ayta apo emena!!!! elpizw na mh sas kourasa ^^ sailormoon
ange-chan1993
ange-chan1993
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 544
Age : 30
Location : psara
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/user/TsukinoPrincess1993

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by King Syaoran Mon Dec 12, 2011 12:41 am

Με λένε Νίκο.Είμαι 25 χρονών από την Κοζάνη. Πέρυσι τελείωσα το ΑΕΙ τμήματος φιλολογίας του πανεπιστημίου Ιωαννίνων.Πριν από 1 μήνα και κάτι τελείωσα το στρατό και τώρα επίσης κάθομαι γιατί ψάχνω για δουλειά χεχε.

Ξεκίνησα να βλέπω Σέιλορ Μουν το 1992 από το επεισόδιο 009 και μετά. Είχαμε τρέλα στη γειτονιά με αυτή τη σειρά. Έγραψα πάνω από 4 φορές ολοκληρα τη σειρά σε βιντεοκασέτες και τις έβαλα στο βίντεο πάνω από 10 εκατομμύρια φορές την κάθε μία.
Είμαι θερμός οπαδός της σειράς Σέιλορ Μουν Ιαπωνικής-Ελληνικής (ΑΝΤ1 και ΣΤΑΡ).

Ειμαι από τα πιο παλιά μέλη του #sailormooncenter στο mirc από τότε που λεγόταν ακόμα #sailorcenter στο /triggers και όχι στο /rizon.
Ασχολήθηκα με το νετ και τη Σέιλορ Μουν το 2001 όταν μου αγόρασαν υπολογιστή οι γονείς μου και είχα δωρεάν ίντερνετ.
Κατέβαζα rm από τις βιντεοκασέτες του shepte σε 2 κομμάτια 1 ώρα το μεσημέρι μόλις γύριζα από το σχολείο και 1 ώρα το βράδυ πριν κοιμηθώ.

Με έπεισε η Κοπέλα μου το 2008 μετά από πολύ κόπο να δημοσιεύσουμε τις βιντεοκασέτες μου στο ίντερνετ και εκείνη την περίοδο μας ήρθε η ιδέα του Wings of Destiny.Πρώτα ξεκινήσαμε με raw από το kickassanime με προδιαγραφές να κάνουμε και την R από τα dvd της ADV που μου είχε αγοράσει η θεία μου ως δώρο για το ότι πέρασα στο ΑΕΙ το 2004.
Τελικά ξεκίνησα ιδιαίτερα το 2008, αγόρασα όλη τη Σέιλορ Μουν στα Ιαπωνικά dvd και πούλησα τα ADV R + κάποια λεφτά για να αγοράσω τις ταινίες την 1η έκδοση με το κουτί.

Στην αρχή είχαμε ξεκινήσει με 1 πολύ απλό πρόγραμμα για βίντεο. Στη συνέχεια βρήκαμε καλύτερα προγράμματα άλλο για να καθαρίζεις τον ήχο, άλλο για να τον βελτιώνεις, άλλο για 1 βίντεο, άλλο για πολλά βίντεο και άλλο για εφέ.
Έτσι φτάσαμε σήμερα τα βίντεο να έχουν την ίδια ποιότητα με αυτή των VOB από τα dvd.
Ευελπιστώ να φτάσουμε αυτή τη σειρά μέχρι το 200 από ΑΝΤ1 και μέχρι 88 από ΣΤΑΡ και ακόμα παραπέρα αν σκεφτείς τις ταινίες και τα 2 specials.

Αυτά από μένα.
Ας συστηθούμε λοιπόν Smjapdvd

_________________
Ας συστηθούμε λοιπόν Mamoru_sign_1_1
King Syaoran
King Syaoran
Admin
Admin

Number of posts : 1244
Age : 37
Location : Ελλάδα,Κοζάνη
Registration date : 2008-12-14

http://www.sailormoon.gr

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Neo-RedRanger Mon Dec 12, 2011 1:07 am

Ας πω κι εγώ 2 πράγματα λοιπόν. Με λένε Θανάση, είμαι 26 ετών και κατάγομαι από την Αλεξανδρούπολη, είμαι από τους πιο μεγάλους σε ηλικία εδώ στο φόρουμ και θυμάμαι τη μεταγλώττιση του ΑΝΤ1 πολύ καλά αν και δεν είχα τόσο καλές σχέσεις με την SM όταν ήμουν μικρός.
Όμως ο καιρός πέρασε και αλλάξανε τα μυαλά... Έτσι λοιπόν από ακραίος πολέμιος της σειράς μετατράπηκα σε φανατικό θαυμαστή καταλαβαίνοτας το λάθος μου (Χρειάστηκε και λίγο παρακίνηση για να είμαι ειλικρινής) Έτσι από τα 17 μου παρακολουθώ τη σειρά με όποιον τρόπο μπορώ μέχρι και σήμερα...
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 950
Age : 38
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/TheNeoRedRanger

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by marianthie Mon Dec 12, 2011 1:56 am

Ειμαι η ΜαριανθηΑς συστηθούμε λοιπόν Bunny-12 24 χρονων,δουλευα σε βιντεοκλαμπ. πλεον μενω παλληνη μεγαλωσα στην μεταμορφωση και εχω μια κολλητη που τοτε παιζαμε τις πολεμικες σκηνες τις σελορ μουν θυμαμαι καθαρα να παιζουμε με τα πορτοκαλια και προσπαθουσαμε να μην μας πεσουν κατω γιατι ηταν βομβες χαχα απο το επεισοδιο 131 Ας συστηθούμε λοιπόν 131_sa10
ανοιχαν ολα τα πορτοκαλια χαχαχα Ας συστηθούμε λοιπόν 253468018
λατρεψα την σειλορμουν απο το πρωτο επεισοδιο ξυπναγα μιση ωρα πριν με ξυπνητηρι για να μην χασω επεισοδιο και κατα τα αλλα για σχολειο με ξυπναγε η μανα μου ηταν ο εφιαλτης μου χαχα κατι οπως η Μπανι με την μητερα της γιαυτο κολλησα απο το πρωτο επεισοδιο.ηταν υπναρου οχι τοσο καλη μαθητρια κλαψιαρα ονειροπολα και ειχε μια κολλητη κατι μου θυμιζε...
ειχα χαση ενα επεισοδιο 125 της σειρας και την πληρωσε ο πατερας μου με εξτρα κρουασαν Ας συστηθούμε λοιπόν 822334562 Ας συστηθούμε λοιπόν 259405488 γιαυτο τον λογο ειχα ξεχαση την mistress 9 μεχρι το 2010 που κατεβασα και ειδα στα ιαπωνικα ξανα τα επεισοδια αλλα και παλι τις γλυκες αναμνησεις μου τις ξυπναει αυτο το φορουμ γιατι ξαναζωνταψε την σειλορ μουν ετσι ακριβως οπως την ειδαμε και την αγαπησαμε και ακομα πιο βελτιομενη ξεπερνοντας τις προσδοκιες μας!!!

_________________
Ας συστηθούμε λοιπόν Tumblr_n0hi4vAhXi1r46ugeo1_500
marianthie
marianthie
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 972
Age : 36
Location : metamorphosy
Registration date : 2011-02-24

https://www.youtube.com/user/marianthie100no2?feature=guide

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by makotosan Mon Dec 12, 2011 2:34 pm

Γειά σας με λένε Γιάννη είμαι 15 χρονών πηγαίνω πρώτη λυκείου και είμαι από τον Πύργο Ηλείας.Την σειλορ μουν δεν την ήξερα σχετικά μέχρι τα 10 την έμαθα από την αδερφή η οποία ήταν θαυμάστρια κάποτε τώρα την μισεί.Είχε κατεβάσει ένα φάκελο με τραγούδια και μέσα είχε το είμαι εγώ η σειλορ μουν.Τρελάθηκα το θυμάμε σαν εχθές.Της ζήτησα να μου πει λίγο την πλοκή και από τότε κόλλησα.Τα πρώτα επεισόδια τα είδα στο youtube με την μεταγλώττιση του STAR δεν υπάρχουν πια.Μετά άρχησα να ψάχνω επεισόδια και βίντεο μέχρι που έπεσα πάνω σε ένα βίντεο δεν θυμάμε ακριβώς τι έδειχνε αλλά στο τέλος μίλαγε για το wings of destiny.Επισκέπτηκα το σαιτ και το φόρουμ και από τότε έγινα από τους κορυφαίους τρελούς οπαδούς της Sailor Moon.!!!!Ας συστηθούμε λοιπόν 4062862646 Το παραπονό μου είναι ότι δεν έχω βρει άνθρωπο που να την ξέρει!!!Εννοώ της ηλικίας μου!
makotosan
makotosan
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 237
Age : 27
Registration date : 2010-07-04

https://www.youtube.com/user/TheJohndracula?feature=mhee

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Moonbright Mon Dec 12, 2011 5:05 pm

hi me lene fwteini kai eimai 22 xronwn kai eimai apo tin a8ina. Kai exw telewisei tee nosuleutikis. Apo mikrh eimai fan to anime kai eidika tis sailor moon 8umamai na 3upnw nwris to prwi mono kai mono gia na dw tin sailor moon. Otan ema8a gia auto forum xarika para polu gt eix tin eukairia na 3anadw ta epeisodia tis sailor moon apo tin arxi tis 1o sesaon mexri kai to final tis. 8umamai pu e3axna sto youtube ta epeisodia tis alla den mporousa na ta vrw dustuxws alla twra pou eiai kai ena melos auto tou forum eimai polu xaroumeni gt mou eixe leicei polu. Tespa polla eipame gia emena. 8elw na pw mesa apo tin kairdia mou ena megalw euxaristw gt polu kali douleia pou kanete ma ta epeisodia tis sailor moon sailormoon
Moonbright
Moonbright
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 655
Age : 34
Location : Περιστερι
Registration date : 2011-11-21

https://www.youtube.com/user/MyFwteini?feature=guide

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by lapo Thu Feb 02, 2012 11:46 am

Με λενε Γιωργο, ειμαι 30 χρονων απο κιλκις , και ειδα απο την αρχη την sailormoon οταν αρχισε στον ΑΝΤ1

lapo
Active Member
Active Member

Number of posts : 79
Age : 42
Location : thessaloniki
Registration date : 2012-01-25

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Adis Thu Apr 12, 2012 9:35 pm

Γεια σας μολις γραφτηκα στο φορουμ! Ας συστηθούμε λοιπόν 2317702173 Χαιρομαι που βλεπω site να εχουν τα παλια αγαπημενα μας παιδικα! Ας συστηθούμε λοιπόν 4062862646 Τουλαχιστον να τα κατεβασουμε και να τα δειχνουμε στη νεα γενια γιατι αν περιμενουμε απο την τηλεοραση σωθηκαμε!! sigh
Adis
Adis
Newcomer
Newcomer

Number of posts : 10
Age : 37
Location : Athens
Registration date : 2012-04-12

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Rorouli Thu Apr 19, 2012 4:13 pm

Καλησπέρα σε όλους! Very Happy
Με λένε Ροδάνθη,22 χρονών απτην Καβάλα.Φοιτήτρια στην Γαλλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης κι αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στην Λυών στα πλαίσια του Εράσμους!
Με την sailor moon έχω σχέση αγάπης από πολύ μικρή,την έβλεπα στον ΑΝΤ1 φανατικά,έγραφα τα επεισόδια σε κασέτες και τα έβλεπα ξανά και ξανά.Δυστυχώς,οι κασέτες αγνοούνται :/
Είχα να δω επεισόδιο πάρα πολλά χρόνια μέχρι που η κολλητή μου (ακόμη πιο τρελαμένη χεχε) βρήκε αυτό το φόρουμ και τα επεισόδια! Very Happy
Rorouli
Rorouli
Moonlight Knight
Moonlight Knight

Number of posts : 161
Age : 33
Location : Lyon,France
Registration date : 2012-04-19

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Luna Thu Apr 19, 2012 4:37 pm

Kαλώς μας ήρθες!
Τι ωραία που πήγες σε erasmus! Το μετάνιωσα που δεν το κυνήγησα..
λολ.. όταν διάβαζα το μήνυμα, στο σημείο που λες "έγραφα τα επεισόδια σε κασέτες και τα έβλεπα ξανά και ξανά" ήμουν έτσι -> Very Happy
Και μετά που λες στο καπάκι "Δυστυχώς,οι κασέτες αγνοούνται" ήμουν έτσι -> -.-
Ας κάνουμε όλοι μαζί τάμα στον Άγιο Φανούριο να τις βρεις! Ας συστηθούμε λοιπόν 259405488
Luna
Luna
Silver Goddess
Silver Goddess

Number of posts : 1184
Age : 38
Location : Salonica
Registration date : 2011-07-31

https://www.youtube.com/user/LunaWoD

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Rorouli Thu Apr 19, 2012 10:09 pm

Ναιιι είναι υπέροχα!!Smile
Χαχαχαχαχαχα!!Η αλήθεια είναι πως όταν γεννήθηκαν μικρότερα ξαδέρφια ,πήραν ότι κασέτα με παιδικά είχαμε και εξαφανίστηκαν όλες!Αλλά μακάρι να τις έχουν κρατήσει σε κανένα πατάρι! :tyipi:
Rorouli
Rorouli
Moonlight Knight
Moonlight Knight

Number of posts : 161
Age : 33
Location : Lyon,France
Registration date : 2012-04-19

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Luna Thu Apr 19, 2012 10:52 pm

Μα έλα.. αφού είναι γνωστό το "ποτέ δεν δανείζεις το αυτοκίνητό σου, τον καλό σου και τις κασέτες της ΣΜ!!" Ας συστηθούμε λοιπόν 259405488
Luna
Luna
Silver Goddess
Silver Goddess

Number of posts : 1184
Age : 38
Location : Salonica
Registration date : 2011-07-31

https://www.youtube.com/user/LunaWoD

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Rorouli Sun Apr 22, 2012 12:51 am

χαχαχαχα εγώ προσωπικά δεν δάνεισα τίποτα Sad είχε το αγαπημένο μου επεισόδιο μέσα Sad κλαψ
Rorouli
Rorouli
Moonlight Knight
Moonlight Knight

Number of posts : 161
Age : 33
Location : Lyon,France
Registration date : 2012-04-19

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Mamoru-chan Wed May 30, 2012 4:01 pm

.


Last edited by Mamoru-chan on Fri Oct 05, 2012 2:55 pm; edited 2 times in total
Mamoru-chan
Mamoru-chan
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 332
Age : 24
Location : Greece
Registration date : 2012-05-29

http://mamoru-chan.weebly.com/

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by ILoveHana Sun Jun 10, 2012 5:30 pm

Γεια με λενε Θανο,ειμαι 10 χρονων,μενω στην Καλλιθεα Πιεριας και ειμαι μεγαλος fan της Sailor Moon.Τη Sailor Moon την γνωρησα απο την αδερφη μου,που προλαβε να δει τον πρωτο κυκλο και λιγο τον δευτερο στο Star επειδη φυγαμε για τον Προβατονα ενα χωριο στον νομο Ευρου.Εκει δεν επιανε Star.



Ετσι μου ηρθε και εβαλα κοριτσι.Η εικονα ειναι απο χαρακτηρα ενος παιχνιδιου.
ILoveHana
ILoveHana
Active Member
Active Member

Number of posts : 65
Age : 22
Location : Greece Kalithea Pierias
Registration date : 2012-06-03

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by haruka-cheng Wed Sep 19, 2012 3:17 pm

Γεια σας!!! είμαι η κατερινα είμαι 19 και κατάγομαι απο το ναυπλιο. Σπουδάζω χημικος μηχανικος στη θεσσαλονίκη και τον ελευθερο μ χρόνο (όταν είμαι σπίτι) βλέπω ανιμε!!!!
Απο μικρή έβλεπα sailor moon (πρόλαβα όμως μόνο του STAR) και τρελαινόμουν με τις μεταμορφώσεις κλπ!!!
Είδα ολόκληρη τη sailor moon μόλις το καλοκαίρι με την αδερφή μ μαρια (kawaii venus) και κόλλησα άπειραααααα!!! Smile)))
Η δουλεια π έχει γίνει στο φορουμ είναι καταπληκτικη!!! άντε να βγει και η ταινια να το γιορτασουμε!!! Ας συστηθούμε λοιπόν 253468018
haruka-cheng
haruka-cheng
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 406
Age : 30
Location : thessalonikh
Registration date : 2012-08-20

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by kawaii Venus Wed Sep 19, 2012 3:47 pm

Τωρα που το μαρτυρησε η Κατερινα ας συστηθω και εγω.Γεια σας, με λενε Μαρια σε λιγες μερες γεινομαι 14, ζω στο Ναυπλιο και πηγαινω στο 1 γυμνασιο Ναυπλιου.Η ιστορια μου με τη sailor moon χανεται στα βαθη των αιωνων, οταν το εβλεπα στο star, μονο που δε θυμαμαι πολλα απο τοτε μονο τα κοτσιδια και την στολη της μπανυ, ααα και τη λουνα.Το πασχα η ξαδερφη μου και, νεο μελος του forum, μας εδωσε τα επεισοδια, που τα βρηκε στο ιντερνετ και επαθα τρελλαααα!!!!!.Το πρωτο πραγμα που ειδα στο φορουμ ειναι το φαννταπ της ταινιας και οσο αν ακουγεται τρελο, το προηγουμενο βραδυ συζηταγαμε με την αδερφη ποιες sailor θα μπορουσαμε να κανουμε σε μεταγλωτιση.Αυταααα απο εμενα γεια!! venus attack
kawaii Venus
kawaii Venus
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 418
Age : 25
Location : Ναυπλιο
Registration date : 2012-08-21

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Guest Sat Dec 08, 2012 3:54 am

Καλημερα σε ολη την παρεα!!!
Ας πω και γω δυο λογακια ετσι για να χουμε να λεμε :p

Καταρχας μολις μπηκα στο stie και ευχαριστω θερμα την ange-chan1993 που με ενημερωσε για την υπαρξη του....Εχω εκπλαγει με την προσπαθεια και δουλεια που γινεται καθως λατρευωωωωωωωωωωωωω Sailormoon μεχρι εκει που δεν παει αλλο....

Με λενε αχιλλεα και το nickname που εχω βαλει οπου το συναντησετε μαλλον θα ειμαι εγω απο πισω ^^, ειμαι 24 χρονων τρελλα κολλημενοοοος και μενω αθηνα....τα υπολοιπα ειναι απορρητα κρατικα μυστικα και ως εκ τουτου δεν μου επιτρεπεται να τα ανλυσω :p(Απλα καποτε ελεγα φοιτητης τωρα ακομα ψαχνω να βρω τι ειμαι χαχαχαχχαχα)

Αυταααααα......χερομαι που εγινα μελος και πραγματικα ευχαριστω για οτι κανετε!!! Smile

Guest
Guest


Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Queen Nehelenia Sat Dec 08, 2012 10:52 am

Γεια σου Αχιλλέα. Καλώς ήρθες στην παρέα μας ^^

_________________
shy
Queen Nehelenia
Queen Nehelenia
Admin
Admin

Number of posts : 1200
Age : 38
Location : Kozani
Registration date : 2008-12-14

http://wingsofdestiny.net46.net

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by ange-chan1993 Sat Dec 08, 2012 11:11 am

kalws hr8es axillea ^^
ange-chan1993
ange-chan1993
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 544
Age : 30
Location : psara
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/user/TsukinoPrincess1993

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by VampGiousti Fri Dec 28, 2012 11:48 pm

Γεια σας είμαι η Γιουστίνα ή VampGiousti και είμαι από Αθήνα! Από μικρή είχα μανία με τα άνιμε και γενικά με τα κινούμενα σχέδια (και ακόμα έχω). Ήθελα πάρα πολύ να δω την Sailor Moon αλλά μιας και ήταν ένα από τα ''σπάνια'' άνιμε, δύσκολα το έβρισκες ολοκληρωμένο..... Αλλά ευτυχώς, βρήκα εσάς και τώρα μπορώ να την απολαύσω ολόκληρη!
VampGiousti
VampGiousti
Newcomer
Newcomer

Number of posts : 12
Age : 30
Location : Pireus, Athens, Greece
Registration date : 2012-12-28

http://www.anime-greek.com/forums/memberlist.php?mode=viewprofil

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Moonbright Sat Dec 29, 2012 11:22 am

Καλως ηρθες γιουστινα Ας συστηθούμε λοιπόν 2317702173
Moonbright
Moonbright
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 655
Age : 34
Location : Περιστερι
Registration date : 2011-11-21

https://www.youtube.com/user/MyFwteini?feature=guide

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Neo-RedRanger Fri Feb 15, 2013 8:30 pm

Γεια σας μάγκες. Επέστρεψα μετά από κάμποσο καιρό απουσίας.
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 950
Age : 38
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/TheNeoRedRanger

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by kondats Sat Feb 16, 2013 9:23 pm

Γεια και από μένα. Με λένε Κωνσταντίνα και σε λίγες μέρες θα γίνω 14.. Πηγαίνω 2α γυμνασίου και μένω στην Αθήνα. Έχω έναν αδερφό, τον Αναστάση, που είναι 10 χρονών και όλο μου σπάει τα νεύρα.

Πέρυσι καθώς έψαχνα διάφορα πράγματα στο youtube έπεσα πάνω στο 1ο επεισόδιο της Sailor Moon από τη μεταγλώτιση του STAR. Αν και το είδα δεν έδωσα και πολύ σημασία, όμως φέτος κάτι με έπιασε και άρχισα να ασχολούμαι πολύ. Και μπορώ να πω ότι το λάτρεψα αυτό το anime metamorfosi Η αλήθεια είναι ότι η μεταγλώτιση του STAR μου αρέσει περισσότερο από του ΑΝΤ1, αλλά νομίζω πως αυτό έχει να κάνει με το ότι είδα πρώτα του STAR και δύσκολα αλλάζει κάποιος γνώμη Ας συστηθούμε λοιπόν 1023514928

Ασχολούμαι κι εγώ με τα anime και αυτός είναι ο λόγος που θέλω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να μάθω Ιαπωνικά Ας συστηθούμε λοιπόν 822334562 Όταν μεγαλώσω θέλω να ακολουθήσω θετική κατεύθυνση και να γίνω αστροφυσικός (λίγο απίθανο αλλά τέλος πάντων). Θα ήθελα πολύ να έχω διάφορα πράγματα από τη Sailor Moon. Δεν σταματάω ποτέ όμως να ονειρεύομαι γιατί ξέρω πως η ελπίδα πάντα πεθαίνει τελευταία! Ας συστηθούμε λοιπόν 259405488 και επίσης υπάρχουν και κάποια site που τα πουλάνε πάνφθηνα smolder
kondats
kondats
Active Member
Active Member

Number of posts : 80
Age : 25
Location : Athens
Registration date : 2013-01-03

Back to top Go down

Ας συστηθούμε λοιπόν Empty Re: Ας συστηθούμε λοιπόν

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum