Wings of Destiny
Για τους νέους χρήστες:
Για να δείτε την δουλειά μας θα πρέπει να είσαστε μέλη. Για να γίνετε μέλη πατήστε register.
Όταν κάνετε νέο account πρέπει να το ενεργοποιήσετε από το μήνυμα που έρχεται στο e-mail σας αλλιώς δεν ισχύει το account σας!
Wings of Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

+2
Neo-RedRanger
sailor_
6 posters

Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by sailor_ Wed Oct 30, 2013 1:46 pm

http://www.adikimenos.com/1/post/2013/10/5-5.html
Ευτυχώς για το 18 υπάρχει το WoD! Smile
ΥΓ: ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥΥΥΥ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΕΕΕ ΜΕ! Αυτό ακριβώς.
20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. 259405488 
sailor_
sailor_
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 233
Location : SKG
Registration date : 2011-12-08

Back to top Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty Re: 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by Neo-RedRanger Wed Oct 30, 2013 5:52 pm

Μη μιλάτε ρε παιδιάαααα..........20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. 4062862646 
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 950
Age : 38
Registration date : 2011-11-12

https://www.youtube.com/TheNeoRedRanger

Back to top Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty Re: 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by Red&Blue Wed Oct 30, 2013 7:57 pm

Καλά, εγώ δεν γνωρίζω ούτε τα μισά από αυτά!!
Red&Blue
Red&Blue
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 382
Age : 30
Location : Greece
Registration date : 2013-09-04

http://aetos.it.teithe.gr/~akoutsop/

Back to top Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty Re: 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by Luna Wed Oct 30, 2013 8:38 pm

Εντάξει, έδωσα λινκ μας 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. 259405488 
Luna
Luna
Silver Goddess
Silver Goddess

Number of posts : 1184
Age : 38
Location : Salonica
Registration date : 2011-07-31

https://www.youtube.com/user/LunaWoD

Back to top Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty Re: 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by sailor_ Wed Oct 30, 2013 11:17 pm

Red&Blue wrote:Καλά, εγώ δεν γνωρίζω ούτε τα μισά από αυτά!!
Εντάξει! Λογικό είναι! SmileΤο 2-3, 9, 17 (?), 19-20 & 25 είναι αποκλειστικά για την Κύπρο!
Εγώ πάντως τα ξέρω όλα! Να αρχίζω να ανησυχώ; Very Happy 

Luna wrote:Εντάξει, έδωσα λινκ μας 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. 259405488 
metamorfosi yupii!


Last edited by sailor_ on Wed Oct 30, 2013 11:18 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : edit)
sailor_
sailor_
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 233
Location : SKG
Registration date : 2011-12-08

Back to top Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty Re: 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by haruka-cheng Wed Oct 30, 2013 11:36 pm

Θέλω τα παιχνίδια χωρις συνορα επανάληψη!!!!!!!!!
Luna wrote:Εντάξει, έδωσα λινκ μας 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. 259405488 
χαχαχα! ωραία!super sailor moon 
haruka-cheng
haruka-cheng
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 406
Age : 30
Location : thessalonikh
Registration date : 2012-08-20

Back to top Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty Re: 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by Luna Thu Oct 31, 2013 9:16 am

haruka-cheng wrote:Θέλω τα παιχνίδια χωρις συνορα επανάληψη!!!!!!!!!
Εγώ θέλω να βγουν καινούρια επεισόδια! yupii!
Luna
Luna
Silver Goddess
Silver Goddess

Number of posts : 1184
Age : 38
Location : Salonica
Registration date : 2011-07-31

https://www.youtube.com/user/LunaWoD

Back to top Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty Re: 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by kawaii Venus Thu Oct 31, 2013 11:44 am

Ποσο μανια είχα με τ παπούτσια που φώτιζαν!!!!!! Και πόσο κλάμα όταν μου ψώφαγε το πίξελ ζωάκι! (αν και το σιχαμένο μια μέρα να το άφηνες στο σπίτι της θείας έβγαζε φτερα!)
sigh αααχ μας έφαγε το φέισμπουρ (που λέει και η γιαγιά μου)
kawaii Venus
kawaii Venus
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 418
Age : 25
Location : Ναυπλιο
Registration date : 2012-08-21

Back to top Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty Re: 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by Red&Blue Thu Oct 31, 2013 7:26 pm

Luna wrote:
haruka-cheng wrote:Θέλω τα παιχνίδια χωρις συνορα επανάληψη!!!!!!!!!
Εγώ θέλω να βγουν καινούρια επεισόδια! yupii!
Και γω θέλω νέα επισόδια! Αλλά και να βγάλουν, δεν έχουμε πια την ΕΡΤ να τα δείξει!! Ούτε να λάβουμε μέρος ως Ελλάδα μπορούμε!!

kawaii Venus wrote:Ποσο μανια είχα με τ παπούτσια που φώτιζαν!!!!!!
Και γω είχα πάρει μια φορά τέτοια παπούτσια! Αλλά το φωτάκι είχε χαλάσει πολύ γρήγορα ohnono 

kawaii Venus wrote:Και πόσο κλάμα όταν μου ψώφαγε το πίξελ ζωάκι! (αν και το σιχαμένο μια μέρα να το άφηνες στο σπίτι της θείας έβγαζε φτερα!)
Φαντάζομαι πόσο κλάμα θα έριχνες, αν ήταν αληθηνό ζωάκι!! Εγώ που είχα πάρει, μπορούσες να διαλέξεις ανάμεσα σε πολλά ζωάκια. Θυμάμαι, είχε τα κλασικά, σκύλος, γάτα... αλλά και κάτι περίεργα όπως μα'ι'μού, χταπόδι και φάλαινα!! Επρεπε να το τα'ι'σεις, να του αλλάξεις πάνα, να του κάνεις ενέσα για να μην αρρωστήσει, να το βάλεις να σηκωσει βάρη, να το πας στο σχολείο και να παίξεις ένα mini-game για να του δέιξεις την αγάπη σου!!! Και όταν πέθαινε, έμπαινε μόνο του στο μνήμα και έβαζε ένα σταυρό από πάνω!! Πρέπει να το έχω ακόμα αυτό το παιχνίδι κάπου πεταμένο στο χωριό μου...

Αχ, παιδιάααα! Τι όμορφες αναμνήσεις! 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. 4062862646
Red&Blue
Red&Blue
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 382
Age : 30
Location : Greece
Registration date : 2013-09-04

http://aetos.it.teithe.gr/~akoutsop/

Back to top Go down

20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ. Empty Re: 20 + 5 Πράγματα που οι νέοι Κύπριοι (και όχι μόνο) δεν θα μάθουν ποτέ.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum