Wings of Destiny
Για τους νέους χρήστες:
Για να δείτε την δουλειά μας θα πρέπει να είσαστε μέλη. Για να γίνετε μέλη πατήστε register.
Όταν κάνετε νέο account πρέπει να το ενεργοποιήσετε από το μήνυμα που έρχεται στο e-mail σας αλλιώς δεν ισχύει το account σας!
Wings of Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά

2 posters

Go down

Θα σας ενδιεφερε η δημιουργια αλλων κοινοτητων δυσευρετων μεταγλωττισεων;

Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά Vote_lcap78%Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά Vote_rcap 78% 
[ 7 ]
Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά Vote_lcap22%Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά Vote_rcap 22% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 9
 
 

Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά Empty Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά

Post by Dr_SLUMP Thu Jan 12, 2012 9:24 pm

Μια φοβερή σειρά βασισμένη στα... αγορίστικα Polly Pocket, είχε προβληθεί ολόκληρη στο Mega από το 1994 μέχρι το 1996 αν θυμάμαι καλά. Ολοκληρώθηκε σε 40 επεισόδια τα οποία προβλήθηκαν όλα.

Δυστυχώς δεν έχει βρεθεί τίποτα πέραν ενός επεισοδίου στο YouTube και επικοινωνώντας με το Mega δεν καταλάβαιναν τι ήθελα. Επίσης στάθηκε αδύνατο να μιλήσω με κάποιον υπεύθυνο της Audio Visual όπου είχε γίνει η μεταγλώττιση.

Με τόσες κασέτες που εντοπίσατε δημιουργώντας το απίστευτο αυτό project της Sailor Moon, μήπως ανάμεσά τους λοιπόν υπάρχει υλικό από το Mighty Max;

Επίσης μεγάλο ενδιαφέρον θα είχαν και τα 3 πρώτα seasons των Power Rangers (Mighty Morphin') καθώς και τα Super Mario Bros 3 και Sonic που δεν κυκλοφόρησαν ποτέ σε VHS/DVD... γενικότερα θα έλεγα πως οι μεταγλωττίσεις παλιών παιδικών του Σαββατοκύριακου δεν πρέπει να χαθούν! Μην ξεχνάμε και τα φοβερά Transformers G1 του Mega and he list goes on...

Βάζοντας αγγελίες (παντού κυριολεκτικά) δεν είχα καμία απάντηση και μάλιστα προσέφερα γενναιόδωρο χρηματικό ποσό... είστε η τελευταία μου ελπίδα!
Dr_SLUMP
Dr_SLUMP
Moonlight Knight
Moonlight Knight

Number of posts : 124
Age : 38
Location : Athens/London
Registration date : 2011-11-15

Back to top Go down

Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά Empty Re: Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά

Post by Luna Sun Jan 15, 2012 6:27 pm

Δυστυχώς δεν έχω κανένα από αυτά που ψάχνεις. Συνέχισε να ψάχνεις, ποτέ δεν ξέρεις. Σίγουρα κάποιος θα τα έχει, το θέμα είναι όμως να έχει και τη διάθεση να τα μοιραστεί. >:-)
Luna
Luna
Silver Goddess
Silver Goddess

Number of posts : 1184
Age : 38
Location : Salonica
Registration date : 2011-07-31

https://www.youtube.com/user/LunaWoD

Back to top Go down

Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά Empty Re: Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά

Post by Dr_SLUMP Sun Jan 15, 2012 9:28 pm

Οι ελπίδες μου στέκουν στο πως καταφέρατε να μαζέψετε σχεδόν όλα τα επεισόδια Sailor Moon! yosh!

Και αν δεν έχει διάθεση, εγώ προσφέρω ανταμοιβή! xD
Dr_SLUMP
Dr_SLUMP
Moonlight Knight
Moonlight Knight

Number of posts : 124
Age : 38
Location : Athens/London
Registration date : 2011-11-15

Back to top Go down

Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά Empty Re: Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά

Post by Luna Sun Jan 15, 2012 9:59 pm

Είναι ένα καλό κίνητρο xD
Όμως αν δε θέλει ο άλος να τα δώσει, δε θα τα δώσει. Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά 259405488

Πάντως νομίζω ότι ήταν σχετικά πιο εύκολο να μαζευτούν τα επεισόδια της Sailor Moon. Είναι πιο δημοφιλής σειρά.
Luna
Luna
Silver Goddess
Silver Goddess

Number of posts : 1184
Age : 38
Location : Salonica
Registration date : 2011-07-31

https://www.youtube.com/user/LunaWoD

Back to top Go down

Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά Empty Re: Mighty Max και άλλα "χαμένα" παιδικά

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum