Wings of Destiny
Για τους νέους χρήστες:
Για να δείτε την δουλειά μας θα πρέπει να είσαστε μέλη. Για να γίνετε μέλη πατήστε register.
Όταν κάνετε νέο account πρέπει να το ενεργοποιήσετε από το μήνυμα που έρχεται στο e-mail σας αλλιώς δεν ισχύει το account σας!
Wings of Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Μπλουζάκια και Κολιέ!

4 posters

Go down

Μπλουζάκια και Κολιέ! Empty Μπλουζάκια και Κολιέ!

Post by Queen Nehelenia Wed Jul 17, 2013 10:05 pm

-> Μπλουζάκια και Κολιέ! <-

Ακόμα περισσότερα “καλούδια” από την bandai!

Μπλουζάκια με στάμπα sailor moon
Τιμή 4,988 γεν Ιαπωνίας (περίπου 38€)
Η αλήθεια είναι πως εγώ προσωπικά δεν ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα μαζί τους. Δεν μου άρεσε πολύ η φωτογραφία που διαλέξατε για την στάμπα και γενικά μου θυμίζει πολύ τα διάφορα, οχι γνησια μπλουζάκια που κυκλοφορούν στην ebay και σε άλλες ηλεκτρονικές αγορές. Περίμενα κάτι ποιο περίτεχνο. Αλλά είναι μια αρχή ^^ ελπίζω να κάνουν κι άλλα.

Κολιέ “καρφίτσες μεταμόρφωσης”

Η Bandai έχει βαλθεί να μπει στο σπίτι κάθε κοριτσιού. Είτε με τη σειρά καλλυντικών τής είτε με τη σειρά κοσμημάτων της. Μετά το δαχτυλίδι είπαν να περάσουν στα κολιέ.
Τα κολιέ είναι όλα ασημένια (δύο από αυτά είναι επιχρυσωμένα) και διακοσμημένα με Swarovski.
Η τιμή τους είναι 12.600 γεν Ιαπωνίας (περίπου 96€)


Last edited by Queen Nehelenia on Thu Jul 18, 2013 9:18 am; edited 1 time in total
Queen Nehelenia
Queen Nehelenia
Admin
Admin

Number of posts : 1200
Age : 38
Location : Kozani
Registration date : 2008-12-14

http://wingsofdestiny.net46.net

Back to top Go down

Μπλουζάκια και Κολιέ! Empty Re: Μπλουζάκια και Κολιέ!

Post by King Syaoran Wed Jul 17, 2013 10:17 pm

Κατσαρίδα Σέιλορ Μουν στο στόμα. Κάνει και τον χαρακτηριστικό ήχο κρατς κρατς. Περιορισμένα κομμάτια και σε καλή τιμή. 40€ το κάθε κρατς.
King Syaoran
King Syaoran
Admin
Admin

Number of posts : 1244
Age : 37
Location : Ελλάδα,Κοζάνη
Registration date : 2008-12-14

http://www.sailormoon.gr

Back to top Go down

Μπλουζάκια και Κολιέ! Empty Re: Μπλουζάκια και Κολιέ!

Post by Usako Thu Jul 18, 2013 8:49 am

τα μπλουζακια τα βρηκα κι εγω λιγο κακογουστα. Ακριβως οπως ειπε και Nehelenia, ειναι λες και βγηκαν απο το e-bay και για επισημο προιον θα επρεπε να ειναι πιο προσεγμενα.
Οσο για τα κολιε, ειναι ομορφα αλλα ειναι μια σταλιτσα και πανακριβα. Εχω σταμπαρει εδω και καιρο τα αντιστοιχα απο το KumaCrafts που τα θεωρω πιο ομορφα.

Και για την κατσαριδα, μονο αυτο δεν βγαλανε ακομα αλλα δεν χανω το κουραγιο μου! :p
Usako
Usako
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 319
Age : 33
Location : Thessaloniki
Registration date : 2009-03-14

Back to top Go down

Μπλουζάκια και Κολιέ! Empty Re: Μπλουζάκια και Κολιέ!

Post by Sailor Saturn Tue Aug 06, 2013 10:59 pm

Εμένα γενικά και τα μπλουζάκια και τα κολιέ δεν μου φάνηκαν ιδιαίτερα προσεγμένα θα μπορούσαν να είχαν κάνει πολύ ποιο καλή δουλειά...και είναι και πανάκριβα! παντός όντος μόνο αυτο δεν εχουν βγάλει ακόμα XD
Sailor Saturn
Sailor Saturn
Moonlight Knight
Moonlight Knight

Number of posts : 149
Age : 28
Location : Ίλιον, Ελλάδα
Registration date : 2013-06-19

Back to top Go down

Μπλουζάκια και Κολιέ! Empty Re: Μπλουζάκια και Κολιέ!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum