Wings of Destiny
Για τους νέους χρήστες:
Για να δείτε την δουλειά μας θα πρέπει να είσαστε μέλη. Για να γίνετε μέλη πατήστε register.
Όταν κάνετε νέο account πρέπει να το ενεργοποιήσετε από το μήνυμα που έρχεται στο e-mail σας αλλιώς δεν ισχύει το account σας!
Wings of Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά

+12
robinofonepiece2
Luna
KouSeiya
makotosan
mile
ange-chan1993
marianthie
Skream
Moonbright
johnangel
alexia6272
Neo-RedRanger
16 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά - Page 3 Empty Re: Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά

Post by Skream Tue Sep 18, 2012 2:33 pm

Mamoru-chan wrote:Γιατί το λες αυτό;
με συγκινησε περισσοτερο το γιαπωνεζικο οχι πως το ελληνικο ηταν για τα μπαζα!
Skream
Skream
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 982
Age : 38
Registration date : 2010-12-14

https://www.youtube.com/user/theodoris04?feature=mhee

Back to top Go down

Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά - Page 3 Empty Re: Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά

Post by kawaii Venus Wed Sep 19, 2012 3:29 pm

Skream wrote:
Mamoru-chan wrote:Γιατί το λες αυτό;
με συγκινησε περισσοτερο το γιαπωνεζικο οχι πως το ελληνικο ηταν για τα μπαζα!
και εγω θα συμφωνησω μαζι σου, γενικα πιστευω οτι δεν πολυπετυχαν οι Ελληνες, ουτε τη προσαρμογη διαλογων,ουτε τους ηθοποιους στη μεταγλωτιση, αλλα τους συγχωρουμε γιατι δεν υπηρχαν πολλοι ηθοποιοι που εκαναν αυτη τη δουλεια venus attack
kawaii Venus
kawaii Venus
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 418
Age : 25
Location : Ναυπλιο
Registration date : 2012-08-21

Back to top Go down

Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά - Page 3 Empty Re: Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά

Post by Skream Wed Sep 19, 2012 6:21 pm

Οχι δεν ενοουσα σε καμια περιπτωση αυτο, απλα σε αλλες σκηνες σου δακριζες περισσοτερο στην ελληνικη παρα την ιαπωνικη μεταγλωτιση.Η συγκεκριμενη δεν μου πολυαρεσε.Κατα τα αλλα στις3 πρωτες σεζον ο αντ1 εκανε αρκετα καλη δουλεια και σε μεταφραση και σε συχρονισμο.Μονο ηθοποιους σεν πλήρωνε sigh
Skream
Skream
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 982
Age : 38
Registration date : 2010-12-14

https://www.youtube.com/user/theodoris04?feature=mhee

Back to top Go down

Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά - Page 3 Empty Re: Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά

Post by kawaii Venus Wed Sep 19, 2012 10:52 pm

Skream wrote:Οχι δεν ενοουσα σε καμια περιπτωση αυτο, απλα σε αλλες σκηνες σου δακριζες περισσοτερο στην ελληνικη παρα την ιαπωνικη μεταγλωτιση.Η συγκεκριμενη δεν μου πολυαρεσε.Κατα τα αλλα στις3 πρωτες σεζον ο αντ1 εκανε αρκετα καλη δουλεια και σε μεταφραση και σε συχρονισμο.Μονο ηθοποιους σεν πλήρωνε sigh
Συγνωμη που το παρεξηγησα, αλλα αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη, οχι οτι το ελληνικο ειναι κακο απλως υπηρχαν καποια λαθοι που θα μπορουσαν να διορθωθουν(ισως ειναι επειδη το συγκρινω με το ιαπωνικο). venus transformation
kawaii Venus
kawaii Venus
Royal Guard
Royal Guard

Number of posts : 418
Age : 25
Location : Ναυπλιο
Registration date : 2012-08-21

Back to top Go down

Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά - Page 3 Empty Re: Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά

Post by kondats Mon Feb 18, 2013 11:33 pm

Όταν η Sailor Moon ετοιμάζεται για την μάχη με τη Beryl και συγκεκριμένα εκεί που πεθαίνουν οι άλλες πολεμίστριες. Είχα σπαράξει στο κλάμα!! drama Τόσο πολύ δεν είχα ξανακλάψει ποτέ στη ζωή μου. Και ενώ ήξερα ότι μετά θα ξαναζωντάνευαν δεν άντεχα με τίποτα embarrassed
kondats
kondats
Active Member
Active Member

Number of posts : 80
Age : 25
Location : Athens
Registration date : 2013-01-03

Back to top Go down

Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά - Page 3 Empty Re: Η πιο συγκινητική σκηνή στη σειρά

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum